Dzikie rośliny jadalne w kuchni. Spotkanie autorskie z Justyną Pargiełą – zmiana daty na 22.03.23 – Ruda Śląska

Dzień Kobiet spędzimy wyjątkowo, dziko i ziołowo z kobietą bardzo nietuzinkową❗Justyna Pargieła to wybitna zielarka, naturopatka, fitoterapeutka, specjalistka od dzikich roślin w kuchni, znawczyni zdrowego odżywiania.
Zapraszamy na spotkanie autorskie,
w trakcie którego będzie można zakupić najnowszą książkę Justyny z jej autografem oraz podegustowac dzikiej kuchni w postaci krakersów z mąki z leszczyny czy herbatek fermentowanych 🙂
Nie możemy się doczekać, bo dawno Justynki u nas nie było 🙏🙂💪
Prosimy o udostępnienia informacji o tym wydarzeniu❗
„Rośliny mają różne oblicza, a moją pasją jest odkrywanie ich wszystkich. Wiele roślin znanych jako „zioła” może być także naszą żywnością, wtedy nazywamy je „dzikimi roślinami jadalnymi”. Z zamiłowania do gotowania i do roślin powstało DziczeJemy czyli jemy dzikie rośliny jadalne.
W tej książce, pierwszej z cyklu, opisałam 24 rośliny, ich właściwości prozdrowotne oraz przepisy kulinarne z ich wykorzystaniem. Przepisy powstawały często spontanicznie – podczas warsztatów dzikiej kuchni – i są sprawdzone pod kątem smaku na wielu ich uczestnikach. Zapraszam Cię do mojego świata dzikich roślin jadalnych… z DziczeJemy.”
Justyna Pargieła – Ziołoznawca, Naturoterapeuta, Fitoterapeuta
Spotkanie jest bezpłatne. W ramach wstępu będzie nam miło jeśli zakupisz u nas w Karmabarze coś z ziołowej oferty lub np. skusisz się na kawałek słodkości Szefuncia🙂
Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie chęci uczestnictwa w spotkaniu ze względu na ograniczoną liczbę osób jakie możemy pomieścić w naszych skromnych progach.
Zapisy pod nr tel. 692 941 975 lub wiadomość priv. 

Dodaj komentarz