PNŚ JUSTYNA PARGIELA KADZIDŁA

Kadzidła żywiczne – zrób to sam

Kadzidła żywiczne uważane są za najzdrowsze ze wszystkich. Ich niezwykłe właściwości zapachowe znajdują coraz więcej zwolenników. Jeszcze niedawno okadzanie domów było zwykłą praktyką prozdrowotną. Okadzano dla zmiany zapachu, odkażenia po chorobach, dezynfekcji z tzw. robactwa, pluskiew czy pcheł. Dzisiaj używa się raczej do nadania klimatu i relaksu płynącego z pięknej woni. 

Dziś podzielę się z Wami inspiracją na temat Żywicznych Kadzideł. Jak przygotować je w domu? Zapraszam do obejrzenia mojego wyjątkowego występu w programie Pytanie na Śniadanie, gdzie rozmawiamy o tworzeniu Żywicznych Kadzideł.

Dowiedzcie się, jak kreatywnie i naturalnie stworzyć własne kadzidła z żywicą. W moim występie omawiam praktyczne wskazówki dotyczące wyboru składników, procesu przygotowywania oraz korzyści płynących z palenia kadzideł o własnoręcznie stworzonym aromacie.

Przygotujcie się na podróż po świecie kadzideł, gdzie żywica staje się kluczowym składnikiem. Odkryjemy tajniki tworzenia unikalnych kadzideł, które nie tylko nadadzą Twojemu domowi wyjątkowy zapach, ale także wprowadzą atmosferę relaksu i spokoju.

Dołączcie do naszej kadzidlanej przygody na DziczeJemy i stwórzcie własne Żywiczne Kadzidła, przynoszące niepowtarzalny aromat do Waszego otoczenia!”

 

💕Odkrywaj razem ze mną sekrety dzikiej kuchni i ziołoznawstwa na kanale DziczeJemy. Zapisz się, aby być na bieżąco z nowościami kulinarnej przygody z roślinami jadalnymi i naturalnymi metodami zdrowego życia. Smacznej podróży życia pełnej zielonych inspiracji!❤ 

☕Postaw mi kawę 💕

Bądź na bieżąco 

Zapisz sie do newsletter

Dodaj komentarz