konferencja aromaterapii Katowice

Relacja z I Konferencji Aromaterapii w Katowicach 2-3 marca 2024.

Ostatni weekend miałam zaszczyt wystąpić jako wykładowca na I Konferencji Aromaterapii w Katowicach PolAroma.

  Zaproszenie przyjęłam od Moniki i Pawła Piaseckich, którzy są prekursorami  promocji destylacji olejków eterycznych w Polsce na duża skale.

  To wyjątkowe wydarzenie dało mi wiele radości. Cieszę się z ogromnego zainteresowania moim wykładem na temat żywic w kadzidlarstwie, ponieważ jest to moja osobiście ulubiona forma aromaterapii.

Konferencja była idealną okazją do spotkania z wieloma dawno nie widzianymi znajomymi, zielarkami i zielarzami, z którymi miałam okazje poznać się na licznych kursach, zlotach, spacerach  i wszystkich innych okazji podczas których spotykają się Polscy zielarze. W związku z tym większość czasu spędziłam na rozmowach z dawno nie widzianymi a bardzo lubianymi znajomymi z branży

Paczka ze składnikami niezbędnymi do zrobienia pierwszych kadzideł + 3 h webinar wiedzowy.

warsztaty kadzidklarskie online

Zapraszam do Akademii Dzikiej Kuchni, poznasz dzikie rośliny jadalne w ich naturalnym środowisku oraz jak i gdzie możesz je wykorzystać.

Odkrywaj razem ze mną sekrety dzikiej kuchni i ziołoznawstwa na kanale DziczeJemy. Zapisz się, aby być na bieżąco z nowościami kulinarnej przygody z roślinami jadalnymi i naturalnymi metodami zdrowego życia. Smacznej podróży życia pełnej zielonych inspiracji! 

☕Postaw mi kawę 

Bądź na bieżąco 

Zapisz sie do newsletter

Dodaj komentarz