Weekend wykładów w Pałacu w Małkowie

Ostatni weekend miałam przyjemność spędzić w Pałacu w Małkowie,

 na zaproszenie wspaniałej właścicielki, Pani Agnieszki.

 

 

 W sobotę przeprowadziłam wykład na temat dzikich roślin jadalnych.

 W planie miał być to wykład na temat zimowych dzikich roślin, ale ponieważ przyszła wiosna i w przypałacowym ogrodzie pojawiły się pierwsze świeże  rośliny, wykład był o wiosennych dzikich roślinach jadalnych. Nagrywałam o tym live w niedziele. 

Bardzo cieszę się zainteresowaniem uczestników tematem wykładu, tym,

 że przynosili mi do rozpoznawania rośliny jadalne i niekoniecznie jadalne. Kolejnego dnia mieli oni okazję, na spacerze porannym z cudowną zielarką, Gabrielą Kozicka rozpoznawać zarówno pączki drzew i krzewów,  jak i występujące tam inne świeże dzikuski. Ja w przypałacowym parku znalazłam młode listki mniszka, ziarnopłonu, bluszczyka kurdybanka oraz oczywiście przepiękne młode podagryczniki.

 

Wieczorem w sobotę przeprowadziłam warsztaty kadzidlarskie, z wielkim zaangażowaniem i zainteresowaniem uczestników. Nawet  osoby zapisywały się już podczas pobytu na wekendzie, był limit miejsc. Cieszę, się, że udało się nam  powiększyć grono osób zainteresowaniem naturalnymi kadzidłami.

 Podczas tych warsztatów można było powąchać, posmakować żywice, 

 oraz wąchać ich dym. 

Uczestnicy wykonali mieszanki kadzidlarskie, a potem z tych mieszanek powstały stożki, które po wysuszeniu będą palone jako kadzidła.

 Używaliśmy roślin polskich, żywic które pochodzą z naszych polskich drzew, ale także tradycyjnych żywic używanych w kadzidlarstwie czyli kadzidłowca, mirry, opoponaxu, mastyksu i innych. 

Bardzo cieszę się ze warsztaty wzbudziły takie zainteresowanie i może w innych porach roku będzie okazja je w Pałacu w Małkowie powtórzyć.

 

Jeśli chcesz zapoznać się z kadzidłami bez wychodzenia z domu, mam dla Ciebie warsztaty Online + paczkę z kadzidłami na start 

Kliknij tutaj aby zapoznać się z szczegółami
https://dziczejemy.pl/produkt/zapisz-sie-na-warsztaty-kadzidlarskie-online/

W niedziele miałam przyjemność prowadzić wykład podczas weekendu w Pałacu w Małkowie, na temat emocji oraz przekonań. Podczas wykładu, pełna sala uczestników, posłuchała mojej historii, tego w jaki sposób trafiłam na metodę uzdrawiania, znaną jako Kod Emocji.
Zapoznałam uczestników z podstawami tej metody, mieliśmy okazję poznać podstawy testu kinezjologicznego, oraz wspólnie grupowo uwolniliśmy emocje, który dotyczyły wszystkich.
Bardzo się cieszę z ogromnego zainteresowanie i mam nadzieje do zobaczenia na kolejnych wykładach. Wielkie podziękowania dla Pałacu w Małkowie, za tak wyjątkowe przyjęcie, za tylu zainteresowanych słuchaczy i za przepiękne przestrzenie pałacowe oraz wyjątkowy park.
Do zobaczenia
Justyna Pargieła

Pełnie wiedzy o dzikich roślinach jadalnych zdobędziesz w mojej Akademii Dzikiej Kuchni

Zobacz więcej i bądź ze mną na bieżąco

Zapisz się do newslletera

Dodaj komentarz